Stůl Harmony pracovní – menší 140 cm

39.600 

Menší stůl je z masivního dřeva jasanu nebo buku o nadstandardní tloušťce 4 cm. Má dvě optimální místa pro vkládání drahých kamenů.

Součástí je kvalitní elektrická polohovací podnož pro možnost práce v sedě i ve stoje. Ideální pro zdravou práci doma i v kanceláři.

Doprava a montáž je individuální dle vzdálenosti a není součástí ceny.

Na objednávku do měsíce

Katalogové číslo: pracovni-stul-maly-140 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Designové pracovní stoly podle zlatého řezu, poměru, který nás podporuje na všech úrovních, jsou novým šperkem do interiéru. Pohled na ně Vás vždy potěší.

Přináší inspiraci, soustředění i pohodu. Stoly a vybrané drahé kameny v nich podporují vitalitu, kreativitu, prosperitu, vztahy a další vítané vlastnosti.

Jsou vhodné jak pro práci ve firmách, tak i doma na home office.

Menší stůl je z masivního dřeva jasanu o nadstandardní tloušťce 4 cm.

Má dvě optimální místa pro vkládání drahých kamenů. Ty vkládáme podle toho co potřebujeme podporovat v danou chvíli. Otvory s kameny jsou na přesně zvolených místech a jsou zakryty sklem.

Součástí je kvalitní elektrická polohovací podnož pro možnost práce v sedě i ve stoje v černé nebo bílé barvě.

Cena dopravy a montáže je individuální dle vzdálenosti.

 

ZLATÝ ŘEZ

Co je vlastně zlatý řez a proč jsem jej použil při tvoření stolů Harmony Design?

Zlatý řez je poměrová konstanta přibližně 1 : 1,618 a je označován řeckým písmenem Fí – Φ . Tento poměr si můžeme představit jako poměr stran obdélníku, kde jedna strana je 100 a druhá 161,8. Se zlatým řezem je spojena i Fibonacciho matematická posloupnost, kde poměry dvou sousedních čísel se blíží této konstantě.

V proporcích zlatého řezu je stvořen člověk, celá živá i neživá příroda. Najdeme jej například v rozmístění a tvarech květů rostlin, listů na stonku, v našem těle v poměrech kostí i v DNA. Také v rozmístění planet ve sluneční soustavě. Je uvnitř i venku. Nahoře i dole.

Jde o zákon tvoření vesmíru. Pokud jej použijeme v tvarech kolem sebe, doslova vnášíme Ducha do hmoty. Tohoto poměru využívali stavitelé v dávné minulosti. Je v egyptských pyramidách, v gotických katedrálách, v renesančních i barokních stavbách.

Proto nás tvary v této božské proporci maximálně podporují, jelikož jejich vibrace s námi rezonují ve své podstatě. V podstatě života.