Cesty domů – energetický obraz

7.300 

Poslání energetického obrazu – Ať už ve svém životě zvolíš kteroukoliv z cest či provedeš jakékoliv rozhodnutí, časem tě vždy dovedu domů, k sobě samému.

Akryl na platně 60x60cm s achátem, akvamaríny a tyrkenity.

Autorka – Jana Hrubanová

Pouze osobní převzetí Brno nebo Frýdek-Místek, zdarma. Případně možno dovézt dle domluvy.

Dostupné ihned

Kategorie:

Popis

Poslání energetického obrazu – Ať už ve svém životě zvolíš kteroukoliv z cest či provedeš jakékoliv rozhodnutí, časem tě vždy dovedu domů, k sobě samému.

Akryl na platně 60×60 cm s achátem, akvamaríny a tyrkenity.

Achát je stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání ,achát pruhovaný – tromlovaný odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Výborný ochranný kámen pro malé děti.

Akvamarín měl podle středověkých astrologů schopnost zklidnit rozbouřené moře. Kámen vodního živlu. Jeho průzračná zář nekonečných dálek projasňuje naši duši, prosvětluje ji ke své čistotě. Akvamarín je kámen mystiků a hledání čistého srdce. Vede nás k uchovávání čistoty mysli, cudnosti a nevinnosti. jeho lomivá vodní záře vnáší světlo a jas do všech skrytých koutů našeho nitra. V pochmurných dobách a v beznadějných obdobích vnáší do našeho splínu a depresí paprsek světla a naděje. V tomto podvojném světě se jako vlny v moři prolíná radost s bolestí. Není důležité, jaké máme nebo dostaneme karty, podstatné je být v každé situaci čistým dobrým člověkem. Podle starého podání byl akvamarín kámen vizionářů, mystiků a léčitelů. Jeho majitel si jeho pomocí udržoval věčné mládí, partnerovu věrnost a blaženost lásky a štěstí v životě. Jeho očistná zář vnáší do naší mysli pocit spokojenosti, zmírňuje podrážděnost a agresivitu, zajišťuje rovnováhu. Je kamenem meditace, naším duchovním průvodcem.

Tyrkenit se projevuje jako mimořádně uklidňující kámen. Uložíte-li ho pod polštář, působí jako vynikající prostředek proti nespavosti, zejména pokud je způsobena příliš aktivní myslí.
Tyrkenit pomáhá spojení s duchovními dimenzemi. S jeho pomocí lze naladit a připravit mysl, aby dokázala přijímat vyšší moudrost a byla schopna vhledu do nitra dění. Pomáhá i při cestách mimo tělo a při práci s minulými životy. Pokud soustředíte mysl na kousek tyrkenitu, můžete cestovat do jiné doby nebo do jiné dimenze. Přiložením na třetí oko otevřete cestu ke vzpomínkám na minulé životy a doby strávené v duchovní dimenzi.
Tyrkenit dává slovní vyjádření ambicím – duchovním i hmotným – a pomáhá při jejich naplnění.
V duševní rovině učí trpělivosti a současně potlačuje vztek a nekontrolovatelnou zlost. Kousek tyrkenitu v kapse dokáže pohltit váš vlastní vztek společně s jakoukoli zlostí vrženou proti vám kýmkoli jiným. Pomáhá rovněž překonávat přehnanou kritičnost a sobectví. Posiluje kladné povahové rysy.
Tyrkenit uklidňuje mysl a výborně působí při usínání nebo meditaci. Jedná se o kámen posilující paměť a současně vzbuzující touhu po poznání. Dokáže uklidnit rozvířené city; zejména ty, jež mají kořeny v minulých životech. Odhaluje vlákna, která spojují staré emoce s vaším dnešním životem a fungují jako jejich spouštěče. Může přinést úlevu při nespavosti. Udržuje rovnováhu vápníku v těle. Přispívá k dobrému stavu zubů, kostí a měkkých tkání.

Další informace

Rozměry 60 × 60 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Cesty domů – energetický obraz“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.