Podpora léčení – energetický obraz – PRODÁNO

Motto energetického obrazu – Čerpej z mých paprsků hojivé léčení na kterékoliv úrovni svého bytí. 

Akryl s hematitem, karneoly, zelenými granáty o rozměru 50x50cm.

Autorka – Jana Hrubanová

Pouze osobní převzetí Brno nebo Frýdek-Místek, zdarma. Případně možno dovézt dle domluvy.

Kategorie:

Popis

Motto energetického obrazu – Čerpej z mých paprsků hojivé léčení na kterékoliv úrovni svého bytí. 

Podporuje léčení.

Akryl s hematitem, karneoly, zelenými granáty 50x50cm

Hematit je projektivní kámen, přiřazen planetě Saturn a elementu ohně. Je to zvláštní, okouzlující, stříbřitě šedý, těžký kámen, jenž je mocný ve vytahování nemocí z těla, uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha, nese v sobě silný element jang, zajišťuje nerovnováhu meridiánu, čímž napravuje nevyváženosti jin. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí, schopnost přežít a pomáhá ženám 

Léčení, uzemnění, ochrana, zlepšení paměti.

Karneol symbolizuje vitální činorodou energii Země. Vede nás vědomě prožívat každý okamžik života, učí nás pozitivně naplnit původní smysl našeho poslání na Zemi. Karneol v nás probouzí tvořivost, kreativitu, schopnost proměnit nově získané poznatky ve skutečnost, aktivně cítit, myslet a jednat, aktivně žít. Pomáhá při křečových žilách, otravách krve, vnějšímu krvácení, revmatismu a stabilizuje krevní oběh. V centru základu odstraňuje blokády způsobující neplodnost a impotenci.

Zelené Granáty nám pomáhají překonávat depresivní stavy, návaly melancholie, které se zákonitě projevují v těle jako celková vyčerpanost.

Granátová voda má zevně  uklidňující a regenerační účinky na unavenu pleť a sliznici, vnitřně na játra a přilehlé orgány, které současně i čistí.  Zelená granát celkově působí na oblast kostí, účinný je i při osteoporóze.

Další informace

Rozměry 50 × 50 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Podpora léčení – energetický obraz – PRODÁNO“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.