Očistná a uvolňující frekvenční lázeň – Pyramida Postoupky – pátek 13.10.2023

Termín – pátek 13.10.2023 v 17:00-19:00 hodin.

Cena v předprodeji 650,-Kč, na místě 750,-Kč. 

Vstupenky a přihlášení u paní Mirky Večerkové na e-mail laskakzivotu@post.cz a tel. 737754976, možno domluvit i přespání v pyramidě za zvýhodněnou cenu.

Doporučuji neváhat, termíny bývají obsazeny dlouho předem. 🙂

Cesta na http://pyramidyvpostoupkach.cz/. Karimatku a deku prosím sebou.

Závazné přihlášení prosíme nejpozději den před akcí koupí vstupenky zde na Harmony-design.cz nebo u paní Mirky Večerkové na e-mail laskakzivotu@post.cz a tel. 737754976, možno domluvit i přespání v pyramidě za zvýhodněnou cenu.

Katalogové číslo: solfeggio-pyramidy-postoupky-13-10-2023 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Naladíme své srdce i celé tělo Solfeggio frekvencemi, které nás zrodily a vrací nás do původních vibrací. Hluboce se uvolníte a povznesete své tělo i ducha. Solfeggio tóny pronikají do hlubin podvědomí a silně podporují léčení a transformaci. Harmonizují naše biopole i fyzické orgány.  

Uslyšíte u nás jedinečný terapeutický vibrafon Tóny života, který obsahuje devět Solfeggio frekvencí tvořících prastarou hudební stupnici. A navíc dva hluboké tóny, jeden uzemňující a druhý otevírající intuici.

Pro optimální relaxaci a harmonizační působení tónů při poslechu nejlépe ležíte a necháte se unášet harmonizujícím zvukem. V hlubokém uvolnění vypnete svou mysl od stresů všedního dne a vnímáte pouze své tělo.

Doporučuji si vzít sebou – karimatku, deku, volné oblečení (z přírodního materiálu), vodu ve skleněné nebo kovové láhvi, kamínky případně náramky k navibrování, doma nechte kovové řetízky a hodinky (případně sundáte před hraním), sebou dobrou náladu a doma nechte veškerá očekávání. 🙂 

 

Poznámka – pokud nebudete moci přijít, pošlete prosím za sebe náhradníka (vstupné se vrací nejpozději 5 dní před konáním akce). Děkuji.

Na hraní bude možnost koupit i osobní Srdeční tón 528 Hz a Srdeční párové vůně .

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Očistná a uvolňující frekvenční lázeň – Pyramida Postoupky – pátek 13.10.2023“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *