Již přes 20 let se věnuji zdravému bydlení a zdravému prostoru firem pod názvem Zdravý domov. Mou snahou je uzdravit prostor, ve kterém žijeme a pracujeme. Naladit jej tak, aby nás podporoval. K tomu slouží i příjemné a hezké věci, kterými se obklopíme.

Několik let jsem nosil v hlavě tvary harmonických designových stolů. Našel jsem člověka s láskou ke dřevu, Miroslava Peterku, a ve spolupráci s ním se mi podařilo tento nápad zrealizovat. Harmonické stoly jsou na světě pod značkou Harmony Design. 🙂

Mám rád ladné a podporující křivky přírody, tedy krásné věci, které dotváří interiér a pozitivně působí na naši mysl, tělo i duši. Stoly jsou navrženy v křivkách přírodní geometrie zlatého řezu. Jsou vyrobeny z masivního dřeva a vykládané drahými kameny, které podporují pohodu a soustředění při práci a jsou navíc designovým šperkem v interiéru.

Můžete si vybrat velké pracovní a zasedací stoly nebo menší kruhové a čtvercové konferenční stolky s mandalami z drahých kamenů. Základním tvarem mandaly je tzv. Polibek Venuše. Což je dráha, kterou vykreslí planeta Venuše vůči Zemi jednou za osm let. Tento tvar v sobě zahrnuje zlatý řez, pentagram, který příznivě působí na nás i prostor. Jsem rád, že jsem pro tvoření stolů nadchl i truhláře Miroslava Peterku, který do své práce dává srdce.

Nabídku jsem doplnil o léčivé tóny Solfeggio frekvencí od Gabriela Pospíšila, srdeční vůně, podporující mandaly, autorské energetické obrazy od Jany Romanové a designové doplňky do interiéru.

Věřím, že Vám tyto krásné harmonizující věci přinesou stejnou radost jako mě. Užijte si je. 🙂

Petr Makeš