Již přes 20 let se věnuji zdravému bydlení pod názvem Zdravý domov. Mou snahou je naladit prostor, ve kterém žijeme a pracujeme, tak, aby nás podporoval. K tomu slouží i příjemné a hezké věci, kterými se obklopíme.

Několik let jsem nosil v hlavě tvary harmonických designových stolů. Našel jsem truhláře s láskou ke dřevu, Miroslava Peterku, a ve spolupráci s ním se mi podařilo tento nápad zrealizovat. Harmonické stoly jsou na světě pod značkou Harmony Design. 🙂

Mám rád ladné a podporující křivky přírody, tedy krásné věci, které dotváří interiér a pozitivně působí na naši mysl, tělo i duši. Stoly jsou navrženy v křivkách přírodní geometrie zlatého řezu. Jsou vyrobeny z masivního dřeva a vykládané drahými kameny, které podporují pohodu a soustředění při práci a jsou navíc designovým šperkem v interiéru.

Můžete si vybrat velké pracovní a zasedací stoly nebo menší kruhové a čtvercové konferenční stolky s mandalami z drahých kamenů. Základním tvarem mandaly je tzv. Polibek Venuše. Což je dráha, kterou vykreslí planeta Venuše vůči Zemi jednou za osm let. Tento tvar v sobě zahrnuje zlatý řez, pentagram, který příznivě působí na nás i prostor. 

Nabídku jsem doplnil o léčivé tóny Solfeggio frekvencí od Gabriela Pospíšila, srdeční vůně, podporující mandaly, autorské energetické obrazy od Jany Romanové, designové doplňky do interiéru a karafy pro zharmonizování vody, kterou pijeme.

Věřím, že Vám tyto krásné harmonizující věci přinesou stejnou radost a podporu zdraví jako mě. Užijte si je. 🙂

Petr Makeš