Přes 20 let se věnuji, zdravém bydlení, naladění prostoru, ve kterém žijeme a pracujeme, tak, aby nás podporoval. K tomu slouží i příjemné a hezké věci, kterými se obklopíme. Podrobnosti najdete na mém osobním webu PetrMakes.cz

Poslední dobou jsem nosil v hlavě tvary harmonických designových stolů v křivkách zlatého řezu. Našel jsem truhláře s láskou ke dřevu, Miroslava Peterku, a ve spolupráci s ním se mi podařilo tento nápad zrealizovat. Harmonické stoly jsou na světě pod značkou Harmony Design. 🙂

Mám rád ladné a podporující křivky přírody, tedy krásné věci, které dotváří interiér a pozitivně působí na naši mysl, tělo i duši. Stoly jsou navrženy v křivkách přírodní geometrie zlatého řezu. Jsou vyrobeny z masivního dřeva a vykládané drahými kameny, které podporují pohodu a soustředění při práci a jsou navíc designovým šperkem v interiéru.

Můžete si vybrat velké pracovní a zasedací stoly nebo menší kruhové a čtvercové konferenční stolky s mandalami z drahých kamenů. Základním tvarem mandaly je tzv. Polibek Venuše. Což je dráha, kterou vykreslí planeta Venuše vůči Zemi jednou za osm let. Tento tvar v sobě zahrnuje poměr zlatého řezu, který příznivě působí na nás i prostor. 

Nabídku jsem doplnil o jedinečné tóny Solfeggio frekvencí od Gabriela Pospíšila, a designové harmonizující doplňky do interiéru. Součástí eshopu jsou také vstupenky na mé uvolňující frekvenční lázně, jedinečné muzikoterapie.

Věřím, že Vám tyto krásné věci i tóny přinesou radost a pohlazení. Užijte si je. 🙂

Petr Makeš