Harmonizační gong 528 Hz – Solfeggio srdeční frekvence – stříbrný

2.580 

Srdeční tón pro osobní použití v novém stříbrném provedení s výrazně nižší cenou (dříve 3.300,-). Mosazné provedení není už možné z důvodu nekvalitního materiálu na trhu, který již nejde naladit.  

Srdeční tón je laděný na Solfeggio frekvenci 528 Hz, která vychází z přírodní geometrie stavby lidského těla. Účinně harmonizuje energetický systém člověka, probouzí buňkovou a genetickou paměť do její původní čistoty a tím spouští ozdravný proces organizmu. Především v srdeční oblasti.

Podle současných odborníků v genetické biochemii je 528 Hz opravnou frekvencí pro poškozenou DNA.

Je ideální pro osobní terapii do každé rodiny, pro terapeuty pro uvolnění a naladění klienta. 

Autorem je Gabriel Pospíšil – Tóny života ze Slovenska, kterého zastupujeme v ČR.

Obsah a způsob balení – srdeční tón v provedení matný hliník je originální ruční práce Gabriela Pospíšila, je zabalen v papírové krabičce, součástí je speciální palička na cinkání. Rozměry tónu 39 x 5 x 4cm.

Doprava zdarma! – posíláme přes zásilkovnu (možné i osobní předání v Brně nebo dle domluvy).

Dostupné ihned

Katalogové číslo: srdecni-ton-528-s Kategorie: Štítky: ,

Popis

Srdeční hudební gong, tón je laděný na Solfeggio frekvenci 528 Hz, která vychází z přírodní geometrie stavby lidského těla. Účinně harmonizuje energetický systém člověka, probouzí buňkovou a genetickou paměť do její původní čistoty a tím spouští ozdravný proces organizmu. Podle současných odborníků v genetické biochemii je 528 Hz opravnou frekvencí pro poškozenou DNA. Přináší nové podněty pro mysl, ducha i celé tělo. Podporuje mozek pro udržení mladé, zdravé a aktivní mysli.

Srdeční tón je vhodný pro osobní terapie, pro celou rodinu. Podle mých praktických zkušeností je tón ideální pro uvolnění, na harmonizaci srdečního meridiánu, na snížení bolesti, na harmonizaci po náročném dni. Je to výborný doplněk pro terapeuty, kteří potřebují uvolnit a příjemně naladit své klienty před vlastní terapií. K dosažení nejlepšího účinku doporučuji tento tón používat aspoň jednou denně v klidu, při rozjímání.

Ideální způsob použití – Srdeční tón nejlépe zní, když se na něj ťuká doprostřed nebo na kraj. Můžete si jej vzít do jedné ruky a druhou na něj cinkat gumovým koncem paličky. Položit na sebe, na břicho, na jakoukoli část těla. I na tu, která vás bolí a která potřebuje „vyladit“

Výborné je si vzájemně cinkat na páteři ve třech polohách (v každé poloze se cinká dle pocitu i 5 minut) – 1. při lehu na břicho se srdeční tón položí nejprve na střed páteře, 2. se položí jedním koncem blízko krční páteře, aby trubka směřovala na hlavu, 3. se položí jedním koncem na dolní část páteře, na kostrč. Tím dojde k celkovému uvolnění energie podél celé páteře.

Ideální je poslech v lůžku před spaním nebo kdykoli v sedě, pro zklidnění. A samozřejmě kdekoli jinde – v přírodě, můžete harmonizovat vodu v karafě, cinkat malým dětem atd. Srdeční tón poslouchejte nejlépe při okolní teplotě v rozmezí 15-25℃ (pracuje zde roztažnost kovu a v jiných teplotách již naladění není zcela přesné).

Poslouchání tónu může člověka přivést do procesu „čištění“. Může se stát, že někomu v rodině tón nebude znít, pak jej prosím nenuťte, vše má svůj čas. Případné změny a vlivy můžete konzultovat.