Očistná a uvolňující Solfeggio frekvenční lázeň – Brno – středa 21.8.2024

582 

místo hraní – Centrum všímavosti (sál Myslicvična) – Kopečná 19, Brno

termín – středa 21.8.2024 v 17:00-18:45 hodin 

vstupné – 582,- zde v předprodeji, na místě 690,-Kč

Důležité – sebou podložku na ležení, deku a polštářek. Doporučuji vzít také k navibrování vodu ve skleněné láhvi a kamenné přívěsky. Volnější oděv.

Dostupné ihned

Katalogové číslo: solfeggio-brno-21-8-2024 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Uděláme si společně radost a naladíme své srdce i celé tělo frekvencemi, které nás zrodily.

Solfeggio tóny přináší hluboké uvolnění a odpočinek, povznášejí tělo i ducha. Mají sílu proniknout do hlubin podvědomí a silně podporovat léčení a transformaci. Harmonizují biopole i fyzické orgány lidského těla. Uslyšíte jedinečný terapeutický vibrafon Tóny života (jediný veřejně činný v ČR), každý obsahuje devět Solfeggio frekvencí tvořících starověkou hudební stupnici. 

Zahraji také na speciální terapeutické tóny. První je velmi hluboký ozón 78Hz, je očistný pro první a druhou čakru a velmi uzemňující. Druhý 111Hz podporuje tvořivost a intuici nazývá sefrekvencí vysokého vědomí(na tuto frekvenci byly naladěny například některé megaitické chrámy). Třetím tónem je cirkulace 586Hz, která podporuje oběh lymfy a krve v těle.

Pro optimální relaxaci a působení tónů ležíte a necháte se unášet harmonizujícím zvukem. V hlubokém uvolnění vypnete svou mysl od stresů všedního dne a vnímáte pouze své tělo a vibrace tónů.

Poznámka – pokud nebudete moci přijít, pošlete prosím za sebe náhradníka (vstupné se vrací nejpozději 3 dny před konáním akce). Děkuji.

Na hraní bude možnost koupit i osobní Srdeční tón 528 Hz .